Usługi IT


Wdrożenie programów autorskich

Posiadamy w naszej ofercie gotowe rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na przebieg wielu procesów w Państwa przedsiębiorstwie. Wdrażamy rozwiązania w postaci programów, które zostały stworzone i wdrożone podczas współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Nasze rozwiązania są kompleksowe, nowoczesne, oparte na doświadczeniu i najnowszych trendach oraz technologiach. Posiadają szeroki wachlarz funkcji, który nadal można rozwijać.

Naszym największym projektem jest wielofunkcyjny program FlexIT. W naszej ofercie znajdą Państwo również programy: ShopIT, Platforma zamówieniowa B2B, czy program dla przedstawicieli handlowych.

Programy dedykowane na zamówienie

Gdy obecne i gotowe rozwiązania nie są dla Państwa wystarczające, bądź posiadają Państwo innowacyjny pomysł, który pozwoli zoptymalizować pracę firmy zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie stworzyć dedykowany system zawierający wszystkie rozwiązania, propozycje mające na celu optymalizację czasu pracy pracowników oraz innych procesów, które są dla Państwa problematyczne.

Utrzymywanie danych w Chmurze

Mobilność w dzisiejszym świecie jest nieoceniona. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest to, aby oprogramowanie było ogólnodostępne o każdej porze dnia i w każdym miejscu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zapewniamy łatwy i szybki dostęp do systemu z poziomu każdego urządzenia. Nie ma konieczności instalacji programu na komputerach, tablecie, czy innych urządzeniach mobilnych.

Pozycjonowanie i identyfikacja wizualna firmy

Wymagania rynkowe stają się coraz wyższe. Warto zadbać o swój rynkowy wizerunek oraz rozpoznawalność w branży. Jest to proces wymagający wielu nakładów czasowych, ale jest bardzo efektywny w naszym wykonaniu. Stworzymy strategię wizerunkową Państwa firmy oraz wypromujemy marki i produkty. Tworzymy niebanalne, artystyczne grafiki i przeprowadzamy profesjonalne sesje zdjęciowe, które mają eksponować markę i produkt. W swoim portfolio posiadamy również tworzenie katalogu produktów on-line z wykorzystaniem technologii prezentacji produktu w wymiarze 360 stopni. Utworzymy filmy reklamowe, uwiecznimy najważniejsze wydarzenia firmowe przy użyciu najnowszych technologii (drony), a wszystko to po to, aby Państwa firma stała się rozpoznawalna.

Dedykowane sklepy internetowe

Najlepszy sklep internetowy to taki, gdzie chce się wracać. Potrafimy stworzyć sklep, który wyróżnia się na tle pozostałych. Oferujemy budowę sklepu internetowego od podstaw, dbałość o ekspozycję towaru, pozycjonowanie sklepu w Google i social-mediach. Znajomość rynku, potrzeb konsumenckich oraz wspólne pomysły prowadzą do sukcesu, jakim
jest jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy.

Platformy zakupowe dla klientów detalicznych (B2C) oraz biznesowych (B2B)

Platformy zakupowe pozwalają na optymalizację pracy oraz wpływają korzystnie
na postrzeganie firmy przez kontrahentów. Dzięki naszym platformom klienci posiadają bieżącą informację na temat promocji, obowiązujących cen uwzględniających warunki handlowe oraz mają dostęp do wszystkich opisów i zdjęć pozycji asortymentowych.

Obsługa i opieka informatyczna

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi i opieki informatycznej.
Po wdrożeniu oprogramowania dbamy o to, aby program działał prawidłowo. W przypadku problemów, rozwiązujemy je jak najszybciej to możliwe. Nie istnieją dla nas sprawy niedokończone.

Projektowanie i realizacja struktury sieci informatycznych

Doskonale wiemy, że niezawodność sieci zależy od odpowiednich budulców. Jednym z budulców jest profesjonalne wykonanie struktury, które oferujemy. Odpowiedni projekt, narzędzia i nasz zespół to gwarancja solidnie wykonanej sieci informatycznej.

Utrzymanie i serwisowanie poprawnego funkcjonowania sieci oraz serwerów

Nasza rola nie kończy się tylko na realizacji, dbamy również o obsługę sieci
i jej modernizację po wdrożeniu. Dbamy o to, aby sieci i serwery były w jak najlepszej kondycji, co wpływa na jakość i czas pracy w firmie. Regularne modernizacje pozwalają na uniknięcie awarii.

Wsparcie techniczne oraz usługi dodatkowe

Każdy użytkownik programu, sieci jest przez nas odpowiednio przeszkolony. Jednakże zdarzają się sytuacje awaryjne, nieprzewidziane w programie szkolenia. W takich sytuacjach jesteśmy do Państwa dyspozycji, a naszym celem jest, jak najszybsza eliminacja problemu i pomoc.

Odnosząc się do usług dodatkowych posiadamy w ofercie tworzenie formularzy technicznych na zamówienie. Są to różne programy bazodanowe zastępujące Excela mające na celu optymalizację czasu pracy np. wycenę produkcji docelowego produktu uwzględniając wiele szczegółowych parametrów. Przykładem może być wycena automatyki do centrali klimatyzacyjnej.