O nas


Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w działalności na rynku usług informatycznych. Stały rozwój firmy powoduje, że dostarczamy naszym klientom profesjonalne usługi oraz dbamy o kompleksową opiekę informatyczną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy otwarci na każdy pomysł klienta, ponieważ lubimy wyzwania i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Specjalizujemy się w tworzeniu programów autorskich oraz wdrażaniu dedykowanego oprogramowania w struktury firmy. W tej kwestii posiadamy bogate portfolio z którym mogą Państwo zapoznać się na podstronie USŁUGI IT.

Jesteśmy firmą, która kompleksowo przeprowadza proces kreowania wizerunku firm, posiadamy w tej kwestii duże doświadczenie.

Zaczynając od logo, nazwy, stworzymy profesjonalną i nowoczesną stronę internetową Państwa firmy, zaplanujemy strategię i jej wdrożenie w życie projektu. Przeprowadzimy banania rynku w celu wykrycia działań konkurencji i poszukiwania tzw. rynkowych wąskich gardeł, które mogą stać się szansą na uzyskanie bardziej stabilnej pozycji rynkowej.

Istotną częścią procesu kreowania wizerunku przedsiębiorstwa jest rozwój w Internecie. Poprowadzimy kampanie w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook) oraz stworzymy niebanalne filmy reklamowe. Zadbamy o pozycjonowanie stron w internetowej przestrzeni, dołożymy starań, aby osobisty kontakt z klientem przynosił efekty.

Wykorzystując nasze doświadczenie oraz innowacyjne pomysły zaprojektujemy i będziemy nadzorować tworzenie ulotek, katalogów, czy gadżetów reklamowych.

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnego oprogramowania dopasowanego do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki takim cechom, jak: otwartość, elastyczność, kreatywności, umiejętność słuchania jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług.

Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, szansą na poznanie czegoś nowego, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem.