Formularze techniczne


Masz dosyć Excela? Stworzymy program bazodanowy, dzięki któremu będziesz miał wszystko pod ręką w każdym miejscu i o każdej porze.

Tworzymy oprogramowanie mające na celu optymalizację czasu pracy i innych procesów, które klient uważa za problematyczne.

Projektujemy rejestry plików z opcją sortowania po dacie modyfikacji, czy dacie utworzenia. Wszystko to po to, aby nie tracić czasu na wyszukiwanie pliku wśród wielu innych.

Przykładowymi autorskimi programami bazodanowymi są: Karta doboru automatyki central klimatyzacyjnych, czy Program ofertowy do wycen central klimatyzacyjnych. Tworząc te programy zoptymalizowaliśmy procesy wycen i doboru central klimatyzacyjnych. Dowodem na to był znacznie skrócony czas tworzenia wycen.

W programie ofertowym jest dostęp do rejestru wycen, który pozwala na ocenę efektywności wycen (zawarta jest informacja, czy dana wycena została zaakceptowana przez klienta i zrealizowana). Ogromnym atutem tego typu programu jest automatyczne wyliczanie cen z cenników, co zdecydowanie usprawnia cały proces wyceny I wpływa na szybkość reakcji na zapytanie.